Średnia pensja brutto w Polsce wg. GUS: 3 404,00 zł
Średnia pensja brutto w serwisie JakaPensja.pl: 4 825,00 zł
Liczba wycenionych/wszystkich ofert w bazie: 34 / 180891

Czy informacja o pensjach jest wiarygodna?

Czyli co robimy, aby przedstawione średnie pensje pokazywały realne wynagrodzenia.

 

Oddajemy wycenę pensji użytkownikom, ale...

  • Każda dodana wycena pensji jest analizowana automatycznie po dodaniu i jeśli znacząco odbiega od realiów, czyli nie spełnia określonych kryteriów dla danej oferty, nie zostaje dodana aż do sprawdzenia jej przez administratora. Wyceny, które wyraźnie są dalekie od rzeczywistych wynagrodzeń, nie pojawią się na liście wycen i nie będą brane pod uwagę przy obliczaniu średniej pensji.
     
  • Jeżeli wycena przejdzie przez pierwszy poziom weryfikacji, wtedy pojawi się na liście wycen i będzie wliczona do średniej. Wszystkie te wyceny podlegają drugiej weryfikacji przez użytkowników oraz współpracujących z serwisem ekspertów z branży rekrutacyjnej. Jeśli któraś z wycen w zgodnej opinii jest daleka od rzeczywistości, poprzez mechanizm "Zgadzasz się z wyceną" jej wpływ na ostateczną średnią zostaje zredukowany.

\"\"
 

Czy można zatem brać za wiarygodne średnie wyliczone w serwisie JakaPensja.pl?

  • Uważamy, że z zastosowanymi mechanizmami weryfikacji przedstawione pensje dobrze pokazują szaczunkowe wynagordzenia dla różnych ofert. Trzeba pamiętać jednak, że nie pochodzą one od pracodawców i mogą się znacznie różnić od prawdziwej pensji zaoferowanej przez pracodawcę. Wpływa na nią wiele czynników, takich jak wiedza, doświadczenie i inne cechy kandydata oraz strategia i możliwości finansowe pracodawcy czy lokalizacja firmy. 
Znajdź pracę
Czy informacja o pensjach jest wiarygodna? Jak to działa? Zawody w Polsce

Grafik

Średnia pensja
Minimalna pensja
Maksymalna pensja
4 250,00 zł
4 250,00 zł
4 250,00 zł
Oferty pracy dla Ciebie
Ile chciałbyś zarabiać zł brutto
W jakim województwie
W jakiej branży
Jak często oferty?
Podaj swój e-mail
Subsktybuj
Porady dla szukających pracy

Największe błędy popełniane przez poszukujących pracy

Każdy z nas popełnia błędy: mniejsze lub większe, niosące mniej lub bardziej znaczące konsekwencje. Także podczas poszukiwania pracy. Jakie są zatem te największe pomyłki w trakcie poszukiwań pracy?

Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Rozmowa o pracę to dla wielu z nas często dość stresujące doświadczenie. Warto zatem przygotować się możliwie najlepiej, tak żeby zwiększyć swoje szanse i zakończyć rozmowę sukcesem. Oto 7 wskazówek, jak przygotować się do rozmowy o pracę...
Copyright ® 2008-2019 JakaPensja.pl
Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.