Średnia pensja brutto w Polsce wg. GUS: 3 404,00 zł
Średnia pensja brutto w serwisie JakaPensja.pl: 4 825,00 zł
Liczba wycenionych/wszystkich ofert w bazie: 34 / 180891

Idea serwisu

Czyli dlaczego powstał i jak działa serwis JakaPensja.pl

 

Atrakcyjne wynagrodzenie, czyli ile???

  • 99% ofert pracy w Polsce nie zawiera żadnej informacji o zakresie pensji dla oferowanego stanowiska pracy, co najwyżej nic nie mówiące hasło typu `oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie` lub `oferujemy wysokie zarobki`. Nie istnieją regulacje prawne nakazujące informowanie o wysokości pensji w ogłoszeniach pracy.

  • W niektórych krajach Europy np. w Wielkiej Brytanii lub Holandii wiele ofert pracy zawiera przedział oferowanego wynagrodzenia, wysokość bonusów czy też informację o dodatkowych benefitach. W tych krajach również nie ma przepisów wymuszających na pracodawcach publikowanie takich danych.

  • Poszukiwanie pracy to zadanie pochłaniające dużo czasu i energii, a brak informacji o wynagrodzeniu nie ułatwia tego zadadnia. Czas to zmienić.

50% ofert pracy w Polsce z informacją o pensji...

  • ... to sytuacja, która spełniłaby nasze oczekiwania. Nie zmienimy tego w tydzień lub miesiąc, ale chcemy by serwis JakaPensja.pl był jednym ze sposobów na tą zmianę. Jak? Po prostu dodamy pensje do ofert pracy.
  • Uważamy, że informacja o zakresie pensji w ofercie pracy wpłynie pozytywnie zarówno na efektywność szukania pracowników, jak również na wizerunek pracodawcy w oczach szukających pracy. 

 

Jak to działa? 

  • DODAWANIE OFERT: Użytkownicy dodają oferty pracy znalezione w internecie lub pracodawcy, umieszczają swoje oferty pracy poprzez kontakt z serwisem JakaPensja.pl. Oferta będzie widoczna w serwisie zawsze dopiero po akceptacji przez administratora. Od pracodawców akceptujemy jedynie oferty z proponowaną pensją.

  • OCENIANIE PENSJI W OFERTACH: Dodane w serwisie oferty są oceniane przez współpracujących ekspertów z branży HR, użytkowników i gości serwisu. Każda oferta może być oceniona tylko raz przez każdego użytkownika i przez ograniczony okres czasu. Na podstawie wszystkich ocen wyliczana jest średnia pensja dla danej oferty.

  • OCENIANIE DODANYCH OCEN: Zarejestrowani użytkownicy oraz wspópracujący eksperci z branżu HR mogą także oceniać dodane w serwisie oceny. Oceny z dużą liczbą negatywnych ocen nie będą brane do wyliczeniu średniej pensji.

  • WAŻNOŚĆ OFERT: Każda oferta pracy po pewnym czasie traci ważność i zostaje usunięta w źródłowym serwisie, jednak w serwisie JakaPensja.pl podstawowe informacje o każdej ofercie (np. nazwa stanowiska, lokalizcja, strona z którego pochodzi oferta, wyliczona średnia pensja) będą zawsze dostępne.

  • WIARYGODNOŚĆ OCEN: Celem serwisu JakaPensja.pl jest umożliwienie szaczunkowej oceny realnej pensji dla dodanych ofert pracy. Ocena ta pochodzi od użytkowników serwisu i opiera się na ich zdaniu i wiedzy, jednak zastrzegamy, że admistratorzy serwisu w uzasadnionych sytuacjach mogą usunąć dodane oceny.

 

Zapraszamy do korzystania z serwisu!

 

Redakcja JakaPensja.pl

Znajdź pracę
Czy informacja o pensjach jest wiarygodna? Jak to działa? Zawody w Polsce

Mechanik

Średnia pensja
Minimalna pensja
Maksymalna pensja
2 250,00 zł
2 250,00 zł
2 250,00 zł
Oferty pracy dla Ciebie
Ile chciałbyś zarabiać zł brutto
W jakim województwie
W jakiej branży
Jak często oferty?
Podaj swój e-mail
Subsktybuj
Porady dla szukających pracy

Największe błędy popełniane przez poszukujących pracy

Każdy z nas popełnia błędy: mniejsze lub większe, niosące mniej lub bardziej znaczące konsekwencje. Także podczas poszukiwania pracy. Jakie są zatem te największe pomyłki w trakcie poszukiwań pracy?

Jak znaleźć wymarzoną pracę?

Codziennie rano świadomość kolejnego dnia w pracy przyprawia Cię o ból głowy? Masz dość pracy na aktualnym stanowisku? Chcesz pracy, o której zawsze marzyłeś? Poniżej znajdziesz siedem kroków, od których warto rozpocząć taką zmianę...
Copyright ® 2008-2019 JakaPensja.pl
Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.